img

filozofie
praktického
života

připravujeme
Všechno má svou příčinu i následek. Kořeny dneška jsou v moderní historii.
Anna Hogenová

Prof. PhDr. Anna Hogenová, CSc.

Profesorka filozofie a fenomenoložka Anna Hogenová na sebe strhla pozornost veřejnosti díky schopnosti srozumitelně propojovat složité a komplikované úvahy s praktickým každodenním životem. Původně díky Zdeňkovi Svěrákovi, který byl jejím učitelem, vystudovala češtinu. Nakonec jí ale učarovala fenomenologická filozofie. Za svůj život napsala přes 40 knih, je vedoucí Katedry filozofie na Husitské teologické fakultě UK a přednáší na Pedagogické fakultě UK. Nejčastěji ji můžete vídat, jak jezdí po Praze na kole z jedné přednášky na druhou…

img
FAQ

Ano, máme vytvořený systém, který po promítnutí 90% kurzu umožní získat certifikát potvrzující zhlédnutí našeho kurzu.

Ano, ke každé platbě dodáváme daňový doklad.

„Nemůžu si pomoci, vše, co dělám, nějak zavání snahou poznat svět a dělit se o poznané s ostatními. Prostě jsem učitelskej už z podstaty.”

Petr Horký vystudoval učitelství na Masarykově Univerzitě v Brně, následně režii na Filmové akademii Miroslava Ondříčka v Písku, a nyní dokončuje doktorát na Fakultě sociálních věd Karlovy univerzity.


„Spousta lidí se nikdy nezamyslí nad svým životem a mechanicky přijímá, co se děje, jako kdyby se to dělo samo…”

Jana Horká je střihačka a odbornice na marketingovou komunikaci.

Ano. Jsou dvě možnosti - třeba zjistíte hned po zakoupení, že jste se prostě spletli, seminář Vám hned od začátku nesedí a nepotřebujete ho - pak nám do dvou týdnů od zakoupení dejte vědět a peníze pošleme v plné výši zpět.


Navíc nabízíme ještě jednu variantu - pokud zhlédnete alespoň 80 % celkové stopáže semináře a zjistíte, že Vám k ničemu nebyl, že jste zkrátka v daném oboru tak daleko, že naše semináře nepotřebujete, dejte vědět a peníze opět pošleme zpět v plné výši. Tuto možnost lze využít maximálně u dvou kurzů.


Naším cílem je zlepšovat atmosféru a znalosti ve společnosti, ne za každou cenu účtovat každý prodej.