img

dějiny
moderní
Evropy

připravujeme
Všechno má svou příčinu i následek. Kořeny dneška jsou v moderní historii.
Martin Kovář

Prof. PhDr. Martin Kovář, Ph.D.

Martin Kovář je český historik, jehož působení je spojeno s Ústavem světových dějin Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Vykonával i funkci prorektora této univerzity. Nyní pracuje jako komentátor portálu info.cz a na Rádiu Z, současně působí jako zástupce vedoucího Katedry hospodářských dějin na Vysoké škole ekonomické v Praze.

img
FAQ

Ano, máme vytvořený systém, který po promítnutí 90% kurzu umožní získat certifikát potvrzující zhlédnutí našeho kurzu.

Ano, ke každé platbě dodáváme daňový doklad.

„Nemůžu si pomoci, vše, co dělám, nějak zavání snahou poznat svět a dělit se o poznané s ostatními. Prostě jsem učitelskej už z podstaty.”

Petr Horký vystudoval učitelství na Masarykově Univerzitě v Brně, následně režii na Filmové akademii Miroslava Ondříčka v Písku, a nyní dokončuje doktorát na Fakultě sociálních věd Karlovy univerzity.


„Spousta lidí se nikdy nezamyslí nad svým životem a mechanicky přijímá, co se děje, jako kdyby se to dělo samo…”

Jana Horká je střihačka a odbornice na marketingovou komunikaci.

Ano. Jsou dvě možnosti - třeba zjistíte hned po zakoupení, že jste se prostě spletli, seminář Vám hned od začátku nesedí a nepotřebujete ho - pak nám do dvou týdnů od zakoupení dejte vědět a peníze pošleme v plné výši zpět.


Navíc nabízíme ještě jednu variantu - pokud zhlédnete alespoň 80 % celkové stopáže semináře a zjistíte, že Vám k ničemu nebyl, že jste zkrátka v daném oboru tak daleko, že naše semináře nepotřebujete, dejte vědět a peníze opět pošleme zpět v plné výši. Tuto možnost lze využít maximálně u dvou kurzů.


Naším cílem je zlepšovat atmosféru a znalosti ve společnosti, ne za každou cenu účtovat každý prodej.